top of page
לוגו קטן שקוף.png

קורס לפרוש כנפיים 
בואו ללמוד את מה שאנשי השיווק הטובים ביותר עושים, בקורס אחד, במקום אחד, עם התחייבות להצלחה.

ע"י מישל קורצקי וסניה ולדברג

גם לכם מגיע עסק שיווק דיגיטלי,
שאיתו -
 
אפשר לעוף הכי רחוק.

אנחנו מכשירים אנשי שיווק צעירים להקים עסק לשיווק דיגיטלי מהבית, שמכניס להם 7,500 עד 15,000 ש"ח, כל חודש, תוך חודש מסיום הקורס -בהתחייבות!
אנחנו מלמדים, מלווים ועוזרים לכל תלמיד ותלמידה שלנו לגייס את הלקוחות הראשונים שלהם בעסק בסוף המסלול - כולל התחייבות להחזר כספי במידה ולא הגעתם למינימום של 7,500 ש"ח בחודש. 
אז אם בא לך לפרוש כנפיים בעולם השיווק הדיגיטלי ולהיות עצמאיים עם עסק משלכם והכנסה יציבה - זה המקום להיות בו.

אני רוצה להקים עסק שיווק דיגיטלי!

התהליך של הקורס

להקמת עסק שיווק דיגיטלי

אין כמו נסיון

תרגול, נסיון ולמידה בשטח

למדתם את הידע הטכני? הבנתם איך מגייסים לקוחות, מייצרים הכנסה קבועה, סוגרים מכירות ובונים תכנון לעסק קדימה. עכשיו הגענו לרגע האמת: מה קורה במציאות? 
זאת ההזדמנות לקפוץ למים העמוקים ויחד עם ליווי מבוקר, להתחיל לפעול בג'ונגל הדיגיטלי עד לקבלת התוצאות הרצויות. רבים וטובים מלמדים את הידע אך לא יודעים כיצד ליישם אותו במציאות - וזאת ההזדמנות ליישם ולראות שהכלים והידע - פשוט עובדים.

הידע העסקי

לתפעל עסק שיווק דיגיטלי

לנהל עסק ולנהל שיווק זה לא אותו הדבר. לכן חשוב לדעת איך מציירים הכנסה קבועה, יציבה וטובה מעסק שיווק דיגיטלי? 
איך מוצאים לקוחות ביעילות ובמהירות, ואיך מסננים את הלקוחות המתאימים? 
איך מגיעים לתוצאות הכי מקצועיות ומדויקות, שישאירו כל לקוח מרוצה, ממליץ ומביא עוד לקוחות?
מעבר לידע המקצועי והכלים לניהול קמפיינים ממומנים, ללמוד לנהל עסק לשיווק, על כל מחלקות העסק: תפעול, שיווק, מכירות ואסטרטגיה לצמיחה וגדילה של העסק.

הידע המקצועי

כל הכלים הנחוצים

איך להיות איש השיווק הטוב ביותר, עבור בעלי העסקים שיעבדו איתך?
מהקורס תצא עם כל הידע הדרוש לניהול, בנייה ותפעול של קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם. 
לשלוט בכל השלבים: החל מפיצוח הרעיון היצירתי, הביצוע (ויז'ואל, כתיבה, תכנון אסטרטגיה), ועד התוצאות בשטח. תוצאות כמו לידים ופניות חדשות לעסק, הרשמות לקורס או שירות, מכירה של מוצרים, ועוד. אנחנו נלמד אותך לעשות קמפיין שעובדים. 
לצאת איש שיווק מקצועי עם ידע, כלים, יכולות בשטח, ותוצאות מוכחות. 

youtube-1684601_1280.png

סניה ולדברג

מומחה לשיווק ובניית אסטרטגיה שיווקית. יזם בעל ניסיון בהקמת חברות ובניית קמפיינים שמכניסים עשרות מיליוני שקלים בשנה. אחראי על כמה קמפיינים פוליטיים מאוד מוכרים, ועל כמה מהקמפיינים הכי ויראליים בתולדות הפרסום בישראל. מומחה לבניית קמפיינים לגיוס המונים ושיווק גם בחו"ל, וייעול תהליכי שיווק. האדם שיוכל לעשות הכל - כדי שאתם תישארו עם הרבה יותר כסף בסוף כל מכירה. משמש כיועץ בכיר למטרות ייעול, דיוק ושיפור הצלחת ותוצאות השיווק לעסקים. מרצה בתחום השיווק הדיגיטלי, כתיבת קופירייטינג ועוד, כעשור. בין לקוחותיו ומותגים שעבד איתם ניתן למצוא חברות כמו קוקה קולה, ג'ילט, בנק הפועלים, פז, מקאן אריקסון, ראשי ממשלה ושרים בכירים, אנשי עסקים מוכרים וגם חברות קטנות ובינוניות. היה בזמנו הבלוגר הכי פופולרי בישראל ואחד מאושיות הרשת הבולטות. מייעץ לגופים ממשלתיים בתחום המיתוג והשיווק.

IMG_0044_edited.png

קצת עלינו

מישל קורצקי

יזמית, יוצרת תוכן ואשת שיווק מעל עשור.
מהראשונות לעסוק ברשתות החברתיות בישראל.
הקימה עמודים עם קהל של מאות אלפים, קבוצות עם עשרות אלפי חברים, עבדה עם הקמפיינרים הטובים ביותר בארץ לשיווק דיגיטלי. התמחות בכתיבת תוכן שיווקי, קופירייטינג, סטוריטלינג וחשיפה אורגנית, תוכן יצירתי אינטראקטיבי, קמפיינים ממומנים, עיצוב גרפי שיווקי ועוד. יודעת למקסם תוצאות ולשפר קמפיינים קיימים, ליצור תוכן ויראלי ואיכותי שמוביל למקסימום חשיפה, לידים ולקוחות. החלה להדריך אנשי שיווק בתחום השיווק הדיגיטלי בשנים האחרונות, עקב מחסור בשוק בהדרכה יעילה שמכוונת לתוצאות.

מה נלמד ביחד?
סילבוס - 12 שיעורים בלייב

חלק א'

בחירת לקוחות

כיצד לבחור את הלקוח שיצור לנו בעסק יציבות, הכנסה טובה, הצלחה - ויקדם את העסק שלנו קדימה. איך להביא את הלידים הראשונים לעסק בלי להוציא שקל? וכיצד מביאים את הלקוח עד לחתימת החוזה?

קמפיין ממומן המשך

מתחילים לבנות קמפיין מאחורי הקלעים - חלק ב'. הבסיס היצירתי: מה זאת אסטרטגיית שיווק? אלו משפכי שיווק נפוצים קיימים? איך למצוא רעיון טוב? ואלו חומרים נחוצים לנו בקמפיין כדי להגיע למקסימום תוצאות - במינימום הוצאות ועלויות?

קמפיין ממומן

מתחילים לבנות קמפיין מאחורי הקלעים - חלק א'. הבסיס: הכרות עם מערכת הקידום הממומן של פייסבוק ואינסטגרם, סוגי קמפיינים שונים, קריאת נתונים, מספרים, חלקי הקמפיין השונים, יצירת קהלי יעד, ועוד.

הבסיס להכל

שיעור מבוא בוא נדבר מהו תהליך לימוד אפקטיבי? כיצד ניגשים להקמת עסק דיגיטלי? נקבל רקע לכניסה לעולם השיווק, ההבדל בין קידום ממומן לאורגני ומתי משתמשים באיזה סוג? 
באיזה כדאי להתמקד?

חלק ב'

פתרון בעיות

מה קורה כשקמפיין לא עובד?באופן יותר רחב - איך פותרים בעיות בעסק, בביצועים?נתרגל ונלמד התמודדות עם תקלות טכניות, חוסר בתוצאות/הצלחה, תיאום ציפיות מול הלקוח, הגדרת יעדים ריאליים. נלמד את שיטת הצבת 3 יעדים - בסיסי, טוב - ומדהים. לשמור על סנכרון עם הלקוח בהבנת התוצאות.

בניית ועיצוב דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה - 
נלמד אילו סוגי דפי נחיתה יש, כיצד בונים דף מוצלח שיביא תוצאות. נתקדם עם הקמפיינים להבין - כיצד מחשבים תוצאות מקמפיין, כיצד לבנות מסמך שיווקי שיהווה הצעת מחיר מצד אחד, ומסמך העובד כחוזה מצד שני.

עבודה עם לקוחות

מה השלבים שעוברים עם לקוח חדש שנכנס, מהשיחה הראשונה, החתימה על החוזה, וכמובן העבודה ביחד. אילו פגישות כדאי לקבוע? על מה חייבים לשים דגש? איך מביאים את הלקוח לסמוך עלינו ולדעת שאנחנו הסמכות ואנשי המקצוע שיודעים מה לעשות.

תפעול קמפיין בשוטף

בניית קמפיין חלק ג': תדעו לפענח קהל יעד לעומק, לבנות אווטאר - קהל מדויק לעסק, לדייק את הקמפיין על כל חלקיו. תדעו לבצע קריאת נתונים, אופטימיזציה ולשפר את הקמפיין לאורך כל הדרך. ואם הקמפיין לא עובד? גם אז, אתם תדעו מה לעשות וכיצד לפצח את המטרה.

חלק ג'

העסק שלכם

מבט על העסק שבנינו ויצרנו: מיתוג, שם, שיווק עצמי ממומן - מתי עושים? האם צריך וכדאי לעשות?כיצד נשמור על יציבות, נמקד שאיפות, מטרות - כדי שהעסק שלנו ימשיך לעוף למעלה. כיצד לעבוד מסודר, מבחינת לו"ז וניהול זמן, עם דו"חות, נתונים.ניצור סיכום תוצאות מ-3 מחלקות בעסק: שיווק, מכירות, תפעול וביצוע. 

תרגול ונסיון

המשך תרגול ופענוח קמפיינים רצים - שיח סביב תוצאות, כיצד אפשר להתחייב לתוצאות? כיצד אפשר לדעת מראש מה התוצאות הצפויות בקמפיין? נביט על קמפיינים אמיתיים, נעבור על כל רצף העבודה משלב קבלת הליד לעסק, ועד לשלב הקמפיין הרץ - למרחקים ארוכים. 

קמפיינים באוויר

נוסיף עוד תרגול "רטוב", על קמפיינים שכבר באוויר. נתרגל מדידה, תוצאות, נתונים, מספרים, ונעשה סדר בכל המושגים - המקרא הכי גדול למושגים שכל קמפיינר חייב להכיר היטב. נראה סוגים שונים של עסקים, של קמפיינים, יעדים שונים ומטרות שונות שמותאמים אישית לכל עסק, לפי הנתונים והרקע שלו.

יעדים בעסק

כיוון יעדים - איך מגיעים ליעד שמציבים: לעבוד לפי טבלת הרבעונים. לגייס מינימום 3 לקוחות בחודש, כדי שלקוח 1 ישאר יציב ולטווח הרחוק. לשמור על הכנסה יציבה, לתפעל את הקמפיין בשגרה - לאחר שהוא כבר באוויר. אופטימיזציה (שיפור התוצאות), דיוק, הגדלת רווחים/הכנסות מהקמפיין, ועוד. 

מה עוד תקבלו בקורס?

במהלך הקורס יהיו שיעורי בונוס מוקלטים, סדנאות ומיני קורסים נלווים.
כל שיעור מתמקד בהרחבה של נושא אחר שמתקשר ישירות לתחום השיווק הדיגיטלי בקידום הממומן.
אתם תוכלו לגבות תשלום נוסף עבור השירותים הנלווים שתלמדו כגון:
עיצוב פיד לאינסטגרם, בניית דפי נחיתה, כתיבת קופירייטינג וסטוריטלינג באופן כללי (לפי שעה) ועוד.

כל אלו נושאים שנעבור וניגע בהם גם בשיעורים בלייב בזום, וגם בהרחבות בהקלטות בונוס.


 

סדנאות ושיעורי בונוס יעסקו בנושאים מגוונים:
1. דף נחיתה שממיר - מה אמור להיות בדף (אתר) כזה? מה חייב להיות, מה רצוי שיהיה, ומה לא יעבוד בוודאות?
2. עיצוב מודעות: שימוש בקאנבה, עיצוב ועריכת תמונות בסיסי (באפליקציות), יצירת מגוון סגנונות, התאמה של עיצוב לקהל יעד.
3. מה זה קמפיין שעובד? קופירייטינג, טיפים ששווים זהב, ו-17 סוגי מודעות ממירות.

4. חדש! שיעורים על כלי ה-AI השונים, כולל 3 מערכות שונות ואיך ניתן להשתמש בהן!

 

למי הקורס מתאים?

>> למי שחולם על עבודה גמישה, מכל מקום בעולם, בשעות שנוחות לו, בתנאים ובשכר שנוח לו.
>> למי שיודע שמעבר לחלום, צריך ללמוד, לעבוד ולהתמקצע בתחום כדי להרוויח ממנו כסף - בצורה יעילה, יציבה וטובה. 
>> למי שמחפש את ההזדמנות להקים עסק דיגיטלי, בתחום שיש בו כל כך הרבה תתי תחומים - בעולם השיווק הרחב. 
הכי חשוב: למי שיש זמן להשקיע, חשיבה יצירתית, יכולות התנסחות טובות ועניין או סקרנות כלפי עולם השיווק הדיגיטלי.
 
logo elements-02 (1) לבן.png

אנחנו כאן בשבילך בין השיעורים.
תוכן תומך, תרגול ומשימות

בין השיעורים יהיו משימות, תרגולים ושיעורי בית, שיכללו צפייה בהרצאות ותכנים, תרגול "רטוב" על אמת ותרגול "יבש" - לא על פרויקטים אמיתיים בהתחלה.
המשימות הן חובה לביצוע - כדי להגיע ליעד ולתוצאות אליהן הקורס מחוייב להביא את תלמידיו.
יש לפנות בנוסף לשעה השבועית לשיעור, כשעתיים ביום (בממוצע, יהיו ימים של חצי שעה שעה, ויהיו ימים של 3 שעות) למשימות ביתיות, תרגולים, וצפייה בתכנים משלימים.

 

במסלול הראשי הכל כלול - גם התחייבות מלאה להצלחה שלכם.
אנחנו מתחייבים לכל תלמיד ותלמידה להכנסה של 7,500 ש"ח בחודש לפחות, כנגד החזר כספי מלא.

לא הגעתם ליעד? תקבלו החזר בהתאם לפער מהיעד.
איך אנחנו מבטיחים כאלו מספרים? 

פשוט מאוד: אנחנו עומדים ללמד אתכם ולעזור לכם יד ביד לגייס את הלקוחות הראשונים בעסק שלכם. אם לא תצליחו למרות הכל - אנחנו ניתן לכם לקוחות מאיתנו, מהלקוחות שלנו - הכל כדי שתגיעו ליעד!

 
logo elements-02 (1) לבן.png

מסלול "בכוחות עצמי"

כל שיעורי הזום יתקבלו מוקלטים, מסלול ללמידה עצמית 100%, ללא פידבקים או התחייבות משום סוג.

מחיר: 3,900 ש"ח + מע"מ

מסלול "לפרוש כנפיים"

כולל ליווי אישי מלא יום יום, עד 4 אנשים בקבוצה, התחייבות לתוצאות והתחייבות לרווחים בסוף המסלול -
7,500 ש"ח לפחות.

מחיר: 8,500 ש"ח + מע"מ

logo elements-02 (1).png
logo elements-02 (1) לבן.png

מסלול "כנף אחת"

לבעלי עסקים שרוצים ללמוד לקדם את העסק שלהם באופן פרטני, אחד על אחד, תוך התמקדות בצרכים של העסק עצמו. הליווי? עד התוצאות!

מחיר: 5,800 ש"ח +מע"מ

אופציה 1.png

מספרים, נתונים ותוצאות

דיברנו הרבה על מה הקורס, אבל מה עם התוצאות? אין כמו מספרים והוכחות בשטח כדי לגבות את מה שאנחנו מלמדים - פשוט: שיטה שעובדת. מכאן - ניתן למספרים לדבר בשבילנו.

 
מספרים מהקמפיין של שני.png

קמפיין לשני רוזן, בעלים של "פאפיז - אילוף הומני לכלבים". תוצאות לאחר שבוע וחצי לתוך הקמפיין בלבד. עלות הלידים היא במכירת מוצרים דיגיטליים שנמכרים במאות ואלפי שקלים.

 
תוצאות של אלכס קמפיין .png

קמפיין לאלכס לייזר, בעלים של "סטודיו לייזר". קמפיין לקורס חדש שנפתח בסטודיו.
עלות ליד של 41.8 ש"ח עבור מוצר (קורס) שנמכר ב-600 ש"ח ומעלה. 

 
קמפיין של לקוח לאחר שבועיים_edited_edite
קמפיין בשבוע השלישי.png

קמפיין לעומר גלוברמן, בעלים של "פינקס-פלקסביליטי". מורה לגמישות אשר מלמדת בזום מרחוק בכל רחבי הארץ. למעלה - תוצאות לאחר שבוע, למטה - תוצאות לאחר שבועיים וחצי. 

 

אני רוצה להקים עסק שיווק דיגיטלי!

bottom of page